Není vám něco jasné? Máte potíže s naším výrobkem a chcete reklamovat zboží? Chcete odstoupit od smlouvy?

PLATBA

  • kartou přes platební bránu Stripe

  • nebo hotově při osobním převzetí

DOPRAVA

  • Českou poštou - jako doporučený balíček, nebo doporučené psaní (podle váhy a velikosti zásilky, zásilky odesíláme vždy pojištěné). 

  • PPL - pojištěné zásilky, klasickou formou doručování této firmy.

  • Zásilkovnou do 5kg (v rámci Evropy) - na výdejní místo, nebo na svou adresu z příplatkem 46 Kč Zásilkovně. Pobočku, nebo místo doručení napište prosím do poznámek.

Mimo Českou republiku jsou zásilky dražší. Řídíme se ceníky daných společností. 

TVORBA NA ZAKÁZKU

Pokud máte zájem o výtvor na zakázku, můžete se nám ozvat na e-mail. Skrze něj se konkrétně domluvíme na tom, co by se Vám líbilo a kdy by bylo zboží hotové.

V rámci emailové komunikace zasíláme 3-5 návrhů vyhotovení zboží. Návrhy je možné upravit podle vašeho přání.

S návrhy zasíláme také předběžný cenový odhad, který se podle zákona může pohybovat v relaci +- 10% z konečné ceny. Vzhledem k tomu, že vznikající zboží na zakázku je unikátní, není možné  určit cenu přesně.

V případě, že si plácneme, odesíláme potvrzující e-mail s předvyplněným formulářem, ve kterém je detailně popsáno vše, na čem jsme se domluvili. Po vašem potvrzení správnosti formuláře, popřípadě poupravení některých informací, zasíláme zálohovou fakturu a konečné znění zakázkového formuláře v PDF souboru.

REKLAMACE

Než začnete zboží reklamovat, přečtěte si náš reklamační řád a pokud reklamace splňuje veškeré podmínky, vyplňte reklamační formulář, který najdete pod reklamačním řádem  a na vlastní náklady zašlete zboží na uvedenou adresu.

V případě uznání reklamace Vám proplatíme veškeré výdaje na poštovné.

Pokud je Vaše reklamace netradičního rázu (reklamované zboží je těžší než 30kg), napište  nám e-mail a na všem se domluvíme.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

REKLAMAČNÍ ŘÁD

PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ